Zlaté enklávy

Nakladatelství: Host

Autor: Naomi Noviková

Ochrana: sociální DRM

Rok vydání: 2023

Počet stran: 447

Jazyk: cs

Formát: EPUB | MOBI | PDF2

Ukázka: epubmobipdf2

Cena s DPH: 369 

Cena bez DPH: 369 

Objednané zboží bude nahráno v elektronické podobě na uživatelský účet Moje eKnihovna.
Platba kreditem je rychlá a bezpečná. Dobít kredit.

Jste připraveni na závěrečnou lekci ve Scholomancii? 

Studenti Scholomancie nikdy nemluví o tom, co budou dělat, až se dostanou ven. Takhle pokoušet osud a spřádat plány do budoucna by mohl jen hlupák. Přesto o tom všichni tajně sní — o té nepravděpodobné, malé šanci, že přežijí a dostanou se ven za brány školy. Ovšem nakonec se to podaří jen málokomu. 

Pro Galadriel Higginsovou se tento nemožný sen stal skutečností a po čtyřech letech strávených ve škole se vrátila domů. Ještě nedávno by byla šťastná, protože ve svůj úspěch příliš nedoufala. Teď se však všechno zvrtlo a ty, které zachránila, pravděpodobně čeká smrt v propukající válce mezi enklávami. Takhle si El svůj návrat vážně nepředstavovala. Ale vždycky může být ještě hůř: sotva se ze spárů Scholomancie vysvobodila, musí se otočit na patě a vrátit se zpátky. 

–––

Noviková skvěle uzavírá vývoj El i Oriona a mistrovsky staví finále na základech položených v předchozích dílech. Soustředí se na naději, vytrvalost a kolektivní akci, díky čemuž je vyvrcholení dojemné a zároveň uspokojivé.

— Publishers Weekly

Zlatými enklávami spěje série do finále. Příběh se řítí nadpozemskou rychlostí kupředu, každá následující strana může od základů změnit všechno, co o postavách doposud víte. Spousta autorů se v závěru své série hroutí, jejich příběhy jsou vyčerpané a postavy unavené. Ale Noviková za ohromného burácení stoupá pořád vzhůru. Je to jízda!

— Grimdark Magazine

Rozečíst znamená v tomto případě s jistotou dočíst. Pauzy si budete dělat jen s největším sebezapřením a klidně knize obětujete i drahocenný spánek. Způsobem vyprávění a autorčinou schopností udržovat maximální napětí po celou dobu se žánrově přibližuje až thrilleru. Během celého čtení jsem měla neodbytný pocit, že mě autorka pomocí nějakého kouzla pevně drží za vlasy na temeni a bolestivě je svírá a já se prohýbám v jakémsi křečovitém záklonu, protože se bojím, že z té knihy může každou chvíli něco ohavného vyletět, ukousnout mi nos nebo mě rovnou na jedno polknutí sežrat celou.

— Tvar o románu Smrtící vzdělání

 

Můžeme Vám poradit?

Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

Komentovat produkty smějí pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Produkt nemá žádné komentáře.

Ze stejné kategorie