Nabít kredit

Pokud se nechcete zdržovat placením každé objednávky a chcete mít eknihy ihned k dispozici, můžete si nabít kredit na svůj uživatelský účet Moje eKNIHOVNA. Při objednávání eknihy pak nepotřebujete platební kartu, ani nemusíte převádět peníze a čekat na připsání. Potřebná částka na úhradu jednotlivé objednávky se odečte z vašeho kreditu. Při placení objednávky pouze zvolíte způsob platby z kreditu.

Jak nabít kredit

Nabít (nebo dobít již vyčerpaný) kredit můžete po přihlášení na svůj uživatelský účet Moje eKNIHOVNA. V pravém horním rohu stránky pod svým uživatelským jménem najdete odkaz Můj účet - kliknete a rozbalíte nabídku, zde najdete odkaz - Kredit a klikněte na něj.

Kliknutím na odkaz Kredit se otevře stránka, kde je objednávkový formulář kreditu. Zde se zvolíte částku o kterou chcete navýšit kredit na svém uživatelském účtu Moje eKNIHOVNA. Objednávkový formulář odešlete a budete přesměrováni na platební bránu.

Platbu provedete stejným způsobem, jako když platíte jednotlivou objednávku. Můžete si vybrat platbu kartou nebo bankovním převodem. Pokud kredit zaplatíte platební kartou, je kredit ihned připsán na Váš uživateslký účet Moje eKNIHOVNA. Pokud platíte bankovním převodem je kredit většinou připsán následující pracovní den. 

Pokud Vám žádná z platebních metod nevyhovuje, nebo potřebujete poradit, kontaktujte nás na telefoním čísle 737 552 553, nebo si napište o platební údaje pro navýšení kreditu na e-mail: info@eknihovna.cz.