Zbavte se nepořádku jednou provždy

Nakladatelství: Grada

Podtitul: stačí 10 minut denně

Autor: Sheila Chandra

Rok vydání: 2016

Formát: EPUB | MOBI | PDF2

Odhalte tajemství jednoduchého, ale zcela spolehlivého principu, díky kterému už nikdy nebudete muset uklízet více než 10 minut denně!

Ať už žijete v podkrovní garsonce nebo luxusním sídle, s touto knížkou se zbavíte nepořádku a nekonečného uklízení natrvalo. Zjistíte, jak si krok za krokem a místnost po místnosti udělat pořádek i kterých věcí se nemilosrdně zbavit. Spoustu užitečných rad a tipů získají i ti, kteří pracují z domova. Naučíte se zorganizovat si věci a prostor přesně podle svých představ, abyste se v něm cítili dobře, bez stresu a spokojeně.

Váš domov bude konečně sloužit vám, namísto abyste vy sloužili jemu.