Všechny holky, kterými jsem byla

Nakladatelství: Cooboo

Autor: Tess Sharpeová

Rok vydání: 2022

Formát: EPUB | MOBI | PDF2

Nora O’Malleyová už byla v kůži hodně holek. Jako dcera mistryně podfuků se musela převtělit do mnoha různých já. Ovšem ve chvíli, kdy se její matka do posledního cíle zamiluje, místo aby ho obrala, se Nora rozhodne provést nemyslitelné: oblafnout vlastní matku a utéct.

Pět let se Nora snaží vést normální život. Ale pak se najednou octne v situaci, kdy potřebuje oprášit své někdejší dovednosti, protože musí čelit třem problémům:

č. 1: Její ex ji načapal s její holkou. I když se spolu všichni tři kamarádí, Wes o ní a Iris nevěděl.

č. 2: Den potom, co ji Wes s Iris načapal, spolu všichni tři musejí uložit v bance peníze, které vybrali na zvířecí útulek. A tahle noční můra se ještě mnohonásobně zhorší, protože:

č. 3: Hned poté, co vejdou do banky, ji dva maníci začnou vykrádat.

Ti dva ovšem ještě netuší, s čím si zahrávají a koho si to vlastně vzali za rukojmí.