Tonda, Slávka a kouzelné světlo

Autor: Jana Šrámková , Filip Pošivač

Rok vydání: 2023

Formát: EPUB | MOBI | PDF2

Tonda dávno není žádné mimino, jenže jeho rodiče si toho ne a ne všimnout. Hlídají ho na každém kroku, protože je jiný než ostatní a kdo ví, co by se mu mohlo stát. Jenže pak se do domu přistěhuje Slávka, která si ze zákazů moc nedělá. Baterka, kterou nedá z ruky, vnese do dění v domě docela nové světlo. Nebo spíš tmu? A bude moct Slávka i přes všechna odhalení zůstat? To by se Tonda musel za svoje první velké přátelství postavit... Vánoční vyprávění rozšiřující příběh stejnojmenného animovaného filmu.