Tajemství internetu

Nakladatelství: Mgr. Martin Janda, BLJ.

Podtitul: Dark Web-Deep Web a Top Secret

Autor: Martin Janda

Ochrana: sociální DRM

Rok vydání: 2020

Počet stran: 148

Jazyk: cs

Formát: PDF2

Ukázka: pdf2

Cena s DPH: 300 

Cena bez DPH: 300 

Objednané zboží bude nahráno v elektronické podobě na uživatelský účet Moje eKnihovna.
Platba kreditem je rychlá a bezpečná. Dobít kredit.

V současné době (2019-2020) se tento svět stal mezi dospívajícími jakýmsi hitem, a každý z této věkové hranice by se chtěl podívat do místa, kde je vše dovolené a dokonce i ty největší bizarnosti patří mezi normalitu těchto internetových světů.

Na DarkWebu a DeapWebu se budete moci setkat s ilegální pornografií (zoofilií, pedofilií, nekrofilií či s různými bizarními sexuálními praktikami všeho druhu), s videi i obrázky, které se vztahují k zabíjení lidí, k mučení, ke kanibalismu, k prodeji drog anebo se zde můžete setkat i s materiály, které mohou ovlivnit politické dění ve světě. Je zde mnoho záhadných i reálných věcí, nad kterými se pozastavuje rozum obyčejného člověka, a právě my se těmito věcmi budeme v této knize zabývat.

Cílem této knihy však není lidem zprostředkovat snadný vstup na zakázaný svět, a proto zde ani nehledejte možnosti, jak se dostat na DarkWeb anebo na DeapWeb – na ToodWeb se již vůbec nedostanete, pokud nemáte doma kvantový počítač. Pravým smyslem této knihy je upozornit na možná rizika, s nimiž se běžný uživatel a dokonce i nezletilé děti mohou setkat.

Můžeme Vám poradit?

Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

Komentovat produkty smějí pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Produkt nemá žádné komentáře.

Ze stejné kategorie