Slzy Netrebů

Nakladatelství: Nová vlna

Autor: Miroslava Dvořáková

Ochrana: sociální DRM

Rok vydání: 2017

Počet stran: 401

Jazyk: cs

Formát: EPUB | MOBI

Ukázka: epubmobi

Cena s DPH: 140 

Cena bez DPH: 140 

Objednané zboží bude nahráno v elektronické podobě na uživatelský účet Moje eKnihovna.
Platba kreditem je rychlá a bezpečná. Dobít kredit.

Nedobrovolně zverbovaný agent Aliance Trajanis z Grenedonu nastupuje na první misi. Jako vyšetřovatel trojnásobné vraždy na Robustue bez uzardění vyvolává mocenské převraty, vkrádá se do pečlivě uzavřených kobek, manipuluje veřejné mínění, jen aby zamaskoval, že navzdory všem zákazům nepřestává hledat nástroj obnovení krenevské moci. Obrací naruby všechna dogmata. Dohání exponenty Aliance k nepříčetnosti a mimoděk se zaplétá do vztahu s naprosto nevhodnou zelenookou dívkou. A zatímco Trajanis bojuje své malé bitvy, pletivo reality metaprostoru se hroutí. Podivnou shodou okolností právě Trajanis, agent s nálepkou kverulanta a ignoranta, ví, co s tím. Budou mu exponenti Aliance naslouchat?  

***

„A nemohl by si nás všimnout Q?“ napadlo Janise. „Co kdybychom udělali pořádný rámus a rozvibrovali stěny kapsle? Vibrace se ponesou podložím až ke Q, a…“

„Jak primitivní,“ ošklíbal se Igor.

Dalších několik hodin s kratinkými přestávkami dupali a z plna hrdla řvali, kusy nábytku metali proti zdím a využívali při tom nejen fyzickou sílu, ale i interní magii. Pod poryvy jejich energie se nábytek tříštil a jeho trosky se kupily na zemi podél sten. Zarytě pokračovali, dokud nebylo zařízení obou pokojů zcela napadrť. Obavy, co budou dělat, pokud to nezabere, a budou odkázáni v tom binci vegetovat do skonání věků, odsouvali stranou. Nezdálo se, že by se stěny jejich vězení jakkoliv zachvěly.

Skončili na podlaze, vysílení, ochraptělí a ohlušení. 

„Více takových dobrých nápadů,“ poznamenal sarkasticky Igor.

***

V závěru knihy se nachází rejstřík jmen, názvů a pojmů.

Můžeme Vám poradit?

Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

Komentovat produkty smějí pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Produkt nemá žádné komentáře.

Ze stejné kategorie