Sherlock Junior a bezhlavý střelec

Autor: Barbara Nesvadbová

Rok vydání: 2022

Formát: EPUB | MOBI | PDF2

Sherlock junior není jen nejmladší, ale i nejbystřejší detektiv v Londýně. Není divu, když je přímým potomkem slavného Sherlocka Holmese. Lewiské šachové figurky patří k pokladům Britského muzea v Londýně. Teď však střelec náhle přijde o hlavu… a vzápětí zmizí celý! V muzeu zavládne obrovský rozruch. Sherlock junior a jeho kamarád Watson se pokoušejí případ vyřešit, zároveň však sami upadnou v podezření. Podaří se jim vyřešit případ bezhlavého střelce? Druhá část napínavé kriminální série pro děti, v níž mohou řešit záhadné detektivní případy spolu s hlavními hrdiny a zároveň se jen tak mimochodem naučit anglická slova a fráze, které lze snadno pochopit z českého textu. Napínavá detektivka se vzrušující zápletkou.Krátké, srozumitelné anglické dialogy.Všechny výrazy jsou přeložené ve „Slovníčku“.Hádanky a rébusy k zamyšlení.Pro začínající angličtináře od 8 let.