Sekta

Nakladatelství: E-knihy jedou

Podtitul: Poslední dopis nezvěstných

Autor: Valerie

Ochrana: sociální DRM

Rok vydání: 2023

Počet stran: 1497

Jazyk: cs

Formát: EPUB | MOBI | PDF2

Ukázka: epubmobipdf2

Cena s DPH: 210 

Cena bez DPH: 210 

Objednané zboží bude nahráno v elektronické podobě na uživatelský účet Moje eKnihovna.
Platba kreditem je rychlá a bezpečná. Dobít kredit.

Detektivní thriller, jehož hrdinka krůček po krůčku rozkrývá mezinárodní organizaci kanibalů. Odhalí nový druh adrenalinové zábavy evropských milionářů. Je posledním žijícím svědkem neuvěřitelných událostí a bude muset tvrdě bojovat nejen o svůj život, ale hlavně o životy svých blízkých.
Stane se holandským diplomatem ze seriálu The Serpent (Had) i sousedkou Jeffreyho Dahmera ze seriálu Monstrum. Kniha je českou obdobou obou veleúspěšných seriálů Netflixu.

Můžeme Vám poradit?

Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

Komentovat produkty smějí pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Kamila S.
17.2.2024 12:26
E-kniha s fantastickou přední obálkou, která vás automaticky zaujme. Skoro tisíc pět set stran. Pasáže, jež vás naprosto vtáhnou do děje. Tak takto bych představila prvotinu od autorky Moniky. Když mi kniha poprvé přistála v e-mailové schránce a já si ji na svém počítači otevřela, trochu jsem se zalekla počtu stránek. Ne že bych nerada četla tlustou literaturu, ba naopak, ale kromě fenomenálního románu „To" od Stephena Kinga mi žádná kniha s tisíci stránkami nepřišla dobrá, hlavně kvůli tomu, že autoři děj většinou zbytečně natahovali. „Sekta" mě však mile překvapila. Dějová linka je naprosto skvostná a promyšlená. Od knihy se nebudete moct odtrhnout, a když se nějakým způsobem přeci jen odtrhnete, budete nad ní přemýšlet a pokládat si životní otázky. Mrazí mne jen z pocitu, že mezi námi takoví šílenci možná existují. Kanibaly jsem si třeba přirovnala ke konzumní společnosti. Styl jazyka mě osobně baví, především silná nářečí, ale místy by se určitě mohl více obohatit. Za mě je „Sekta" skvostem, který si ráda přečtu znovu. Moc doporučuju!

Ze stejné kategorie