Propojte se!

Novinka

Nakladatelství: Via

Autor: Dale Carnegie

Ochrana: sociální DRM

Rok vydání: 2024

Počet stran: 264

Jazyk: cs

Formát: EPUB | MOBI | PDF2

Ukázka: epubmobipdf2

Cena s DPH: 319 

Cena bez DPH: 319 

Objednané zboží bude nahráno v elektronické podobě na uživatelský účet Moje eKnihovna.
Platba kreditem je rychlá a bezpečná. Dobít kredit.

Ve společnosti Dale Carnegie Training se všichni shodujeme na tom, že některé věci se nikdy nezmění. Koneckonců, nadčasové principy, které zavedl náš zakladatel Dale Carnegie, jsou dnes stále stejně aktuální a důležité jako kdykoli dřív.

V době, kdy se všichni lidé na Zemi přizpůsobili obrovským změnám způsobeným celosvětovou pandemií a naučili se komunikovat na dálku, pracovat z domova a sociálně se distancovat, nám mohou dřívější způsoby navazování vztahů připadat zvláštní, či dokonce zastaralé. Toužíme ale po ryzích propojeních a hlubokých, smysluplných interakcích, které jsou založeny na vzájemné pospolitosti – ne na tom, co od ostatních můžeme získat.

V moderním světě se stalo normou, že s lidmi, kteří se od nás nějak liší, musíme mít konflikt. Právě proto se může stát, že budou lidé reagovat skepticky a podezřívavě, když je oslovíme ve snaze navázat spojení.

A právě to jsou situace, kdy na propojení nejvíc záleží. Skrze skutečné, ryzí propojení můžeme najít něco, co máme společného, i v našich odlišnostech. A jakmile se nám to podaří, konflikt se tím zmírní. Nemusíme s druhým člověkem nutně souhlasit, ale můžeme se na chvíli vžít do jejich světa. Pochopit jejich pohled na věc a možná trochu pozměnit ten svůj, nebo alespoň přijít na to, z čeho doopravdy pramení naše neshoda.

Pravdou je, že je vždy snazší změnit sám sebe než okolnosti. A okolnosti můžeme změnit právě tím, že změníme sami sebe.

Můžeme Vám poradit?

Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

Komentovat produkty smějí pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Produkt nemá žádné komentáře.

Ze stejné kategorie