Projektové řízení

Nakladatelství: E-knihy jedou

Podtitul: Cvičebnice

Autor: Kateřina Bočková , Viera Guzoňová

Ochrana: sociální DRM

Rok vydání: 2023

Počet stran: 166

Jazyk: cs

Formát: PDF2

Ukázka: pdf2

Cena s DPH: 199 

Cena bez DPH: 199 

Objednané zboží bude nahráno v elektronické podobě na uživatelský účet Moje eKnihovna.
Platba kreditem je rychlá a bezpečná. Dobít kredit.

Projektové řízení je multidisciplinární vědou i uměním. Je třeba je studovat, je třeba se jej učit praxí. A proto byla vydána předkládaná cvičebnice projektového řízení.
Cvičebnice je členěna na několik částí. Stěžejní je členění na část procvičovací a část obsahující řešení. U každé jednotlivé kapitoly je uvedena předpokládaná doba zpracování, u testových otázek je upřesněn počet správných odpovědí, každý jednotlivý úkol, otázka či cvičení mají specifikovanou kognitivní náročnost.
Procvičovací část obsahuje 14 kapitol. Každá jednotlivá kapitola obsahuje sadu otázek, úkolů a cvičení. Některá cvičení mají jednoznačnou taxativní odpověď, některá ne. A proto k této části práce jsou ve druhé části publikace zpracována správná řešení.
Některé aspekty projektového řízení skutečně nemají jednu jednoznačnou odpověď, a proto jsou právě tyto ve cvičebnici procvičovány s využitím otevřených otázek, ke kterým však nejsou zpracována řešení.
Dále jsou v procvičovací části tři kontrolní testy obsahující průřezově celou problematiku projektového řízení. K testům náleží i správná řešení. Průřez projektovým řízením je procvičován i ve třech pracovních listech, které tvoří poslední část procvičovací části. Tyto pracovní listy nemají přiložená řešení, nicméně většina úkolů a cvičení je již obsažena v předchozích částech cvičebnice.
Cvičení, úkoly a příklady jsou zpracovány tak, aby co nejvíce aktivizovaly myšlení žáků a studentů středních škol, bakalářských a magisterských studijních programů, MBA kurzů.

Můžeme Vám poradit?

Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

Komentovat produkty smějí pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Produkt nemá žádné komentáře.

Ze stejné kategorie