PRAŽSKÝ MILION / Sezóna první . part 2: Clarissa

Nakladatelství: Krásné nakladatelství

Autor: Bohuslav Vaněk-Úvalský

Ochrana: sociální DRM

Rok vydání: 2015

Počet stran: 147

Jazyk: cs

Formát: PDF2

Ukázka: pdf2

Cena s DPH: ZDARMA

Cena bez DPH: ZDARMA

Objednané zboží bude nahráno v elektronické podobě na uživatelský účet Moje eKnihovna.
Platba kreditem je rychlá a bezpečná. Dobít kredit.

NOVINKA 2015 + interaktivní (e)book + obrazové leporelo + unikátní fotomobilní projekt + komplet 4 sezóny + 3000 obrázků + non-art + město, jak ho neznáte

Bohuslav Vaněk-Úvalský / PRAŽSKÝ MILION
Sezóna první: PRAHA JE EMOCE
Part 2: Clarissa

Neznámí přátelé! Vezmu Vás na velký flám po rozpoutaném městě. Možná ho znáte, ale vlastně neznáte. Portrétovali ho umělečtí mistři – já to vzal mobilem. Žádný fotograf nebyl tak blízko jako já. Osm roků jsem byl očima a paměťovou kartou. Chtěl jsem město živé, současné – tak, jak jste ho ještě neviděli. Nástup mobilní fotografie (cca. 2005-07) to umožnil. Primitivní aparátek v telefonu mi dal to, co zde hledali básníci a nenašli alchymisti. 

PRAŽSKÝ MILION vyprávím přes holky, které jsem potkal. Druhou částí úvodní sezóny Vás provede hubatá zlatokopka Clarissa.

---------------------------

OTÁZKA: Praha má desítky publikací, jež jsou maximálně výpravné, technicky dokonalé, historicky poučené a total-artové. K čemu další „pragensie“?

ODPOVĚĎ: Tahle je jiná. Nic podobného tu ještě nebylo. Je to záznam metropole na začátku třetího tisíciletí pořízený prostředky třetího tisíciletí. Vypráví Prahu tady a teď, jde doslova na dohmat, ukazuje neklidné srdce Evropy v mnoha kontextech a představuje zdroje jeho inspirační síly. Navíc je to formát, který můžete nafotit i Vy. Nepotřebujete nic, vezmete mobil, fantazii a můžete se sami dotknout města, jehož sláva dotkla se hvězd. Já myslím, že je to výzva. Praha není místo, Praha je zkušenost.

--------------------------

Poznámka: První sezóna je v rozlišení 150 dpi, formát – interaktivní pdf, byla pořízena běžným fotomobilem (rok výroby 2006, rozlišení 2 Mpx) a pro snadnější manipulaci byla rozdělena do třech – na sebe navazujících – částí (part 1–3). 

Můžeme Vám poradit?

Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

Komentovat produkty smějí pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Produkt nemá žádné komentáře.

Ze stejné kategorie