Poloviční král

Nakladatelství: Host

Autor: Jan Hamouz

Ochrana: sociální DRM

Rok vydání: 2018

Počet stran: 520

Jazyk: cs

Formát: EPUB | MOBI | PDF2

Ukázka: epubmobipdf2

Cena s DPH: 229 

Cena bez DPH: 189 

A když voda Bělavé zešedne, věz, že se v království stalo něco zatraceně špinavého…

Pohraničí Erenézie obsadil nepřítel. Trat’Hys vyráží v čele své armády, aby ukončil vleklé sousedské války jednou provždy. Zatím však netuší, že nejtěžší bitvu nesvede na bojišti, ale s vlastním synem.

Na severu byl nastolen krutý řád. Stačí jeden nešťastný večer, jediné klopýtnutí, a Lheiwen je lapena v síti jeho nesmyslných pravidel. První láska ji tak sice naplní nezměrným štěstím, bude ho ale muset vykoupit víc než jednou jizvou.

Garro brázdí vody Tórského moře a hledá lodě s břichy napěchovanými zlatem. Dokáže bojovat s kýmkoli, ale na jedno připraven není — setkání s mrtvou láskou ho zasáhne mnohem hlouběji, než by kdy mohlo ostří šavle.

A co víc — nikdo z nich netuší, že daleko za mořem se sbírá obří armáda Rohatých, válečníků větších a silnějších, než jsou lidé...

-----

Trat’Hys vypadal unaveně. Řídit království vyčerpávalo i muže takové nezměrné energie, jakou disponoval on sám. Svou funkci miloval, stejně jako miloval svou zem. Se svými poddanými se radoval a se svými poddanými truchlil. Krajeprávcům donedávna bezmezně důvěřoval. Desetiletími, někde i staletími prověřená čistota rodů mu dovolovala plně se na ně spolehnout a správu krajin ponechat v jejich rukou. Teď byla jeho víra v ně otřesena. Kdo další se nechá uplatit? Kdo další zradí? 
- ukázka z knihy

Můžeme Vám poradit?

Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

Ze stejné kategorie