Píseň mrtvých

Nakladatelství: Host

Autor: Graham Masterton

Ochrana: sociální DRM

Rok vydání: 2022

Počet stran: 447

Jazyk: cs

Formát: EPUB | MOBI | PDF2

Ukázka: epubmobipdf2

Cena s DPH: 349 

Cena bez DPH: 349 

Objednané zboží bude nahráno v elektronické podobě na uživatelský účet Moje eKnihovna.
Platba kreditem je rychlá a bezpečná. Dobít kredit.

Devátý díl série s komisařkou Katie Maguirovou 

Seržant irské Gardy, který měl svědčit ve velkém procesu vyšetřujícím korupci v policejním sboru, je nalezen mrtvý, bez hlavy a s irskou flétnou zaraženou do krku. Tato vražda posílá všem potenciálním whistleblowerům jasný vzkaz — když nebudete mlčet, skončíte stejně.

Kromě vyšetřování tohoto děsivého zločinu se komisařka Katie Maguirová snaží dopadnout stále mocnější drogový gang, který vede jeden z nejnebezpečnějších dealerů v Corku. Po počátečních úspěších se však případ zkomplikoval a Katie se ocitá pod ještě větším tlakem.

Když se navíc najde bezhlavé tělo dalšího policisty, začne být jasné, že ochránit ohrožené whistleblowery nebude vůbec jednoduché.

–––

V předchozích dílech Katie díky své nekompromisní povaze bojovala se zločinem v drsných corkských ulicích odhodlaně a tvrdě. V Písni mrtvých však na jejím brnění možná zahlédneme první prasklinky. Další silný a působivý příspěvek do série.
Books and Lesser Evils 

Masterton nepředstavuje čtenářům Irsko jako zelený ostrov, kde se přátelé scházejí po hospodách a zpívají a tančí až do rána, čtyřlístky plní lidem přání a všude poskakují nezbední skřítci, kteří by nikomu nezkřivili ani vlas na hlavě. Tato země je pro něj čistý noir.
— Reviewing the Evidence

Není těžké uhádnout, že tento sympatický skotský autor se nejdříve proslavil jako autor hororů. Nejenže ve své krimi sérii s Katie Maguirovou využívá extrémně realistické popisy násilí, ale už v jeho nevyzpytatelném pohledu můžeme spatřit cosi hitchcockovského.
— Severskékrimi.cz

Můžeme Vám poradit?

Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

Komentovat produkty smějí pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Produkt nemá žádné komentáře.

Ze stejné kategorie