Ofélie Scaleová: Nebe se bude třást

Autor: Lena Kiefer

Rok vydání: 2024

Formát: EPUB | MOBI | PDF2

V druhém díle fantasy trilogie Ofélie Scaleová nazvaném Nebe se bude třást splnila osmnáctiletá hrdinka odboje svou misi a provedla atentát na krále. Teď však musí čelit následkům svých činů. Nejenom, že spáchala těžký zločin, ale rozhodla se i proti svojí lásce k Lucienovi, královu bratrovi.

Je odsouzena k smrti, jenže pak jí Phoenix, šéf královské tajné služby, nabídne dohodu: Pokud bude ochotná vrátit se mezi svoje přátele z ReVerse a pracovat pro něj jako špiónka, může si zachránit život. A nejen sobě, ale i svojí rodině a nejlepšímu příteli.

Ofélie si bude muset vybrat mezi tím, co cítí, a tím, co považuje za správné. A do toho se znovu objeví její ztracená láska – Lucien.

Oféliina dobrodružství pokračují v dalším dechberoucím a akcí nabitém pokračování.