Most k úspěchu

Nakladatelství: EEZY Publishing

Autor: Kateřina Černá

Ochrana: sociální DRM

Rok vydání: 2021

Počet stran: 300

Jazyk: cs

Formát: EPUB | MOBI | PDF2

Ukázka: epubmobipdf2

Cena s DPH: 209 

Cena bez DPH: 209 

Objednané zboží bude nahráno v elektronické podobě na uživatelský účet Moje eKnihovna.
Platba kreditem je rychlá a bezpečná. Dobít kredit.

Touha ukázat lidem na rozcestí, ale i těm úplném začátku, jak efektivně pracovat, snažit se a být schopen jít do nekomfortní zóny. To je hlavní myšlenkou Heleny Kohoutové, české podnikatelky, jejíž zkušenosti načerpané za téměř jedno čtvrtstoletí pozorování lidských a podnikatelských příběhů daly podnět ke vzniku knižní trilogie SVOU VLASTNÍ CESTOU.

Od 90. let minulého století své myšlenky, vize a cíle realizuje v projektech, které sama založila a sdružila v Podnikatelské platformě Helas, jejíž součástí jsou Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club, Ocenění Českých Podnikatelek, Ocenění Českých Lídrů, Ocenění Českých Exportérů a Helas New Encounters Club. Společným mottem těchto projektů je slogan Budujeme hrdé Česko. Je jedinou majitelkou společnosti Agentura Helas s.r.o., která tyto projekty „technicky“ realizuje.

Aby české firmy ještě efektivněji podpořila a zviditelnila jejich aktivity vznikla ve spolupráci s Kateřinou Černou právě zmíněná trilogie SVOU VLASTNÍ CESTOU, kde se prostřednictvím rozhovorů s úspěšnými českými podnikateli snaží ukázat, že cesta k úspěchu nemusí vždy vést rovně a přímo na vrchol. Často bývá plná zvratů, odboček a těžkostí, které je potřeba prožít a překonat. Toto téma je hlavním leitmotivem prvního dílu. Kniha podnikatelských a zároveň životních příběhů, se může stát inspirací jak pro začínající podnikatele, tak pro všechny, co někdy ztrácejí naději a snaží se vyrovnat s těžkostmi nejen v byznysu. V rozhovorech s lidmi, jejichž vůle překonávat překážky a vytrvalost s níž šli za svou vizí je dovedla k úspěchu, najdete příklady toho, co všechno může podnikání...

Můžeme Vám poradit?

Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

Komentovat produkty smějí pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Produkt nemá žádné komentáře.

Ze stejné kategorie