Moc soustředěné pozornosti

Nakladatelství: Jota

Podtitul: Využijte sílu své mysli

Autor: Dandapani

Ochrana: sociální DRM

Rok vydání: 2023

Počet stran: 352

Jazyk: cs

Formát: EPUB | MOBI

Ukázka: epubmobi

Cena s DPH: 258 

Cena bez DPH: 258 

Objednané zboží bude nahráno v elektronické podobě na uživatelský účet Moje eKnihovna.
Platba kreditem je rychlá a bezpečná. Dobít kredit.

Úzkost, stres, obavy a strach – to jsou duševní obtíže, které v dnešní době sužují mnoho z nás, a když je nezvládáme, nejen že se necítíme šťastní, ale mohou se projevit i na fyzické úrovni ve formě nemocí, jako jsou srdeční choroby a obe­zita. Hinduistický kněz a známý řečník Dandapani ve své nové kni­ze ukazuje, že jde „jen“ o mentální překážky, které můžeme trvale od­stranit, stačí si osvojit jedinou do­vednost – dovednost soustředění.

Dandapani strávil deset let v od­lehlém klášteře, kde poznal výhody koncentrace a získal neocenitelné zkušenosti. Ve své knize Moc sou­středěné pozornosti nám je zpro­středkovává ve formě praktické­ho průvodce, díky němuž krok za krokem pochopíme, jak ovládnout svou mysl. Pomocí jasných definic a praktických cvičení (jako je na­příklad každodenní stlaní postele) učí Dandapani čtenáře, jak silou vůle posouvat vědomí a postupně začleňovat soustředěnou pozornost do každodenního života.

 Dandapani své poselství dopo­sud šířil prostřednictvím přednášek a kurzů, které pomohly milionům lidí. Moc soustředěné pozornosti dnes otevírá oči čtenářům a přináší jim návod, jak lze praktikováním sou­středěné pozornosti zásadně zlepšit svoji produktivitu, vztahy, duševní zdraví a štěstí – a v konečném dů­sledku nasměrovat vědomí a ener­gii k dosažení našich životních cílů.

Můžeme Vám poradit?

Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

Komentovat produkty smějí pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Produkt nemá žádné komentáře.

Ze stejné kategorie