Lidé a psi: Střet kultur

Autor: Jean Donaldsonová

Rok vydání: 2011

Formát: EPUB | MOBI

Snad žádná kniha neovlivnila moderní představy o soužití lidí a psů tolik jako kniha Střet kultur Jean Donaldsonové. Tato jedinečná publikace nabízí čtenářům nejen čtivě napsaná zamyšlení nad psí povahou a jejich vztahem k okolnímu světu, ale také spoustu užitečných rad, jak psy cvičit a jak jim lépe porozumět. Přijde-li řeč na soužití lidí a psů, spousta lidí zapomíná, že lidé nejsou psi a psi nejsou lidé. Uvažují a vnímají svět jinak než my. Jsou to bystrá a ne zrovna jednoduchá stvoření, takže pokud to s nimi myslíme vážně, neměli bychom jejich poznávání brát na lehkou váhu.