Kouzlo lišky

Novinka

Nakladatelství: Mediaplex

Autor: Anna Lowe

Ochrana: sociální DRM

Jazyk: cs

Formát: EPUB | MOBI

Ukázka: epubmobi

Cena s DPH: 337 

Cena bez DPH: 337 

Objednané zboží bude nahráno v elektronické podobě na uživatelský účet Moje eKnihovna.
Platba kreditem je rychlá a bezpečná. Dobít kredit.

Ella rozhodně není žádná nudná holka od vedle. Možná vypadá jako křehká žena, ale zdání klame – uvnitř se skrývá silný duch bojem zoceleného vojáka. Ella nejenom že přežila nespočet nebezpečí, ale díky povaze a hlavně nitru pouštní lišky zachránila víc životů, než dokáže spočítat. Vždy je připravena riskovat vlastní krk, aby pomohla lidem v nouzi! Vždy jde do nebezpečí beze strachu… tedy pokud se jedná jen o její život. Srdce, to nevystaví pokušení. Nechce. Nemůže…

Odlet na Maui, kde chce pomoct kamarádům ze speciální jednotky s komplikací v oblasti bezpečnosti, tak bere jako rutinu. Nebo že by se z rutiny stal fatální problém? Vždyť je na Havaji nucena pracovat – a žít – v těsné blízkosti okouzlujícího armádního hrdiny Jakea McBridea… Ten chlap rozhodně není jen „sex na jednu noc“, kvůli kterému se její zjizvené srdce chvěje. Je to muž, který je pro ženy jejího druhu naprosto zakázaný!

 

Být až po uši zamilovaný? Ne, to se Jakeovi nestává! Jenže Ellu nějak nemůže vytěsnit z mysli – nebo ze svých snů. A když ho rozmarný osud  s tou fascinující kráskou svede znovu dohromady, nemůže popřít přitažlivost, která mezi nimi panuje. Ella ho vábí a okouzluje. Touží osvobodit její ženskou smyslnost a ochutnat všechno, co mu je ochotna nabídnout. Ale Ellu a jeho nové zaměstnavatele v Koa Pointu obklopuje záhada. Jak přesně si může skupina veteránů ze speciální jednotky dovolit žít na exkluzivním přímořském panství? Jaký děsivý nepřítel se blíží k jejich sluncem zalitému kousku ráje? A je v hledáčku nepřítele Jake? Nebo hůř – žena, pro kterou by obětoval všechno?

 

 

Můžeme Vám poradit?

Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

Komentovat produkty smějí pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Produkt nemá žádné komentáře.

Ze stejné kategorie