Kostischrány

Nakladatelství: Host

Autor: Emily Lloyd-Jonesová

Ochrana: sociální DRM

Rok vydání: 2023

Počet stran: 351

Jazyk: cs

Formát: EPUB | MOBI | PDF2

Ukázka: epubmobipdf2

Cena s DPH: 279 

Cena bez DPH: 279 

Objednané zboží bude nahráno v elektronické podobě na uživatelský účet Moje eKnihovna.
Platba kreditem je rychlá a bezpečná. Dobít kredit.

Ne všechny mrtvoly zůstanou pod zemí navěky. 

Sedmnáctiletá Ryn se od smrti svých rodičů živí jako hrobnice v odlehlé velšské vesnici Colbren na úpatí drsného a smrtelně nebezpečného pohoří Annwvyn. Pohřbů je v poslední době čím dál méně a nad Ryninou rodinou se vznáší hrozba, že přijdou o dům a skončí v chudobinci. Vesničané totiž pro jistotu mrtvoly upalují, protože ne všichni mrtví zůstávají mrtvými nadobro. 

Vzkříšeným mrtvolám říkají kostischrány a Ryn s nimi má bohaté zkušenosti. Při jedné ze svých výprav v lese narazí na kartografa Ellise, který se kostischráně připlete do cesty. Naštěstí pro něj se mladá hrobnice umí dobře ohánět sekerou a zachrání mu život. Ellis si pak najme Ryn jako průvodkyni a společně se vydávají skrz nevyzpytatelný les až do samého srdce hor k bájnému hradu opředenému legendami, kde budou muset čelit kouzelným stvořením, nebezpečným kostischránám i hluboko pohřbené pravdě o sobě samých. 

–––

Román se soustředí na epické putování a pomalu se rozvíjející milostnou linku, kterou komplikují oživlé mrtvoly. Kostischrány jsou pohádka šmrncnutá hororem.
— Sarah Henningová, spisovatelka 

Tento melancholický hororový příběh se díky přízračné próze plné úchvatných momentů a neobvyklého černého humoru zaryje hluboko do srdce.
— Booklist 

Emily Lloyd-Jonesová si pohrává s pohádkovými a hororovými konvencemi. Příběh je zamyšlením nad komplikovaným vztahem mezi živými a mrtvými a vyváženě kombinuje strach a humor.
— Publishers Weekly 

Můžeme Vám poradit?

Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

Komentovat produkty smějí pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Produkt nemá žádné komentáře.

Ze stejné kategorie