Kláru si chce koupit každý

Nakladatelství: Tz-One

Autor: Heliodor Šimanik

Rok vydání: 2023

Formát: EPUB | MOBI

Ženská vnitřní síla se hravě vyrovná té mužské, ale dokáže čelit všem nástrahám života i mladá dívka? Napínavé vyprávění na motivy skutečných lidských osudů.
Příběh Kláry nás postupně zavede k mnoha traumatickým prožitkům, se kterými je v rané dospělosti konfrontována.
Zdánlivě běžný život studentky se během krátké chvíle obrátí v tvrdý boj o čest, v hledání smyslu života a odpovědi na filozofické otázky kladené lidstvem od počátku jeho existence. Naše hrdinka musí čelit problémům rodinných vztahů, partnerské nevěře, znásilnění či prostituci. A díky dalším postavám, které ji v příběhu doprovází, bude výčet citlivých témat ještě delší.