Jak psi léčí

Nakladatelství: Mladá fronta

Podtitul: Nejlepší přítel člověka umí být i jeho nejlepším lékařem

Autor: Maria Goodavage

Ochrana: sociální DRM

Rok vydání: 2022

Počet stran: 424

Jazyk: cs

Formát: PDF2

Ukázka: pdf2

Cena s DPH: 329 

Cena bez DPH: 329 

Objednané zboží bude nahráno v elektronické podobě na uživatelský účet Moje eKnihovna.
Platba kreditem je rychlá a bezpečná. Dobít kredit.

Autorka bestsellerů Maria Goodavageová nás bere na napínavou a úchvatnou cestu po celém světě, na níž objevíme nový, dojemný a fascinující svět psích lékařů.

Ve své průkopnické knize nám dá nahlédnout do zákulisí špičkové vědy v moderních výzkumných centrech a do života lidí, jejichž blaho závisí na jejich oddaných, vysoce kvalifikovaných osobních doktorech (lékařských psech). Se svým typickým vtipem a nadšením zkoumá, jak se z lékařských psů stávají naši šťastní spojenci v boji proti desítkám tělesných a duševních onemocnění.

Seznámíme se se psy, kteří odhalují rakovinu a Parkinsonovu chorobu, se psy, kteří upozorňují lidi na záchvaty, na výkyvy v hladině cukru, i na další život ohrožující stavy. Goodavageová popisuje revoluční způsoby, jak psi pomáhají lidem s autismem, úzkostí, depresí, schizofrenií a posttraumatickou stresovou poruchou. Seznamuje nás s neohroženými psy, kteří nás chrání před bacily odolnými vůči antibiotikům, i se psy, kteří nás možná jednoho dne pomohou ochránit před epidemickou katastrofou.

Emocionální složka je v Psích lékařích stejně silná jako ta vědecká. Nemusíte být milovníky psů, abyste se hluboce zajímali o to, co tito psi dělají a co se od nich učíme - i když pokud milovníky psů nejste, na konci knihy jimi pravděpodobně budete.

Můžeme Vám poradit?

Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

Komentovat produkty smějí pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Produkt nemá žádné komentáře.

Ze stejné kategorie