Jak investovat

Nakladatelství: Prah

Podtitul: rozhovory s mistry oboru

Autor: David M. Rubenstein

Ochrana: sociální DRM

Rok vydání: 2023

Počet stran: 463

Jazyk: cs

Formát: EPUB | MOBI

Ukázka: epubmobi

Cena s DPH: 499 

Cena bez DPH: 499 

Objednané zboží bude nahráno v elektronické podobě na uživatelský účet Moje eKnihovna.
Platba kreditem je rychlá a bezpečná. Dobít kredit.

Lekce investování pro pokročilé obsahuje rozhovory s největšími osobnostmi ze světa financí. Odhaluje myšlení nejúspěšnějších investorů, z nichž mnozí jen zřídkakdy vystupují na veřejnosti.


Co mají nejúspěšnější investoři společného? David M. Rubenstein strávil dlouhá léta rozhovory s nejlepšími investory na světě a zajímal se o jejich pracně získanou moudrost a časem osvědčené zásady, kterými se v praxi řídí, i o nástroje, které k tomu používají. Rubenstein, který působil přes tři desetiletí v extrémně konkurenčním světě soukromých kapitálových fondů, do své knihy zařadil to nejdůležitější, co se dozvěděl o umění a řemeslu investování – od rizikového kapitálu přes nemovitosti, soukromý kapitál a hedgeové fondy až po kryptoměny, nadační fondy, společnosti SPAC, ESG investice a další.

 

V knize se dozvíte:

Jak Stan Druckenmiller v jednom ze svých obchodů shortoval britskou libru se ziskem 1 miliardy amerických dolarů. Jak se ze Sama Zella stal ten nejchytřejší a nejtvrdší investor, jakého svět nemovitostí kdy zažil. Jak se Miku Novogratzovi podařilo za jediný rok vydělat na kryptoměnách 250 milionů dolarů. Jak Larry Fink od nuly vybudoval společnost BlackRock, která nyní spravuje více než 10 bilionů dolarů. Jak se Mary Callahanová Erdoesová vypracovala až do vedení divize managementu majetku J.P. Morgan, kde pro rodiny a jednotlivce z celého světa spravuje více než 4 biliony dolarů. Jak Seth Klarman zdokonalil hodnotové investování, aby pravidelně získával téměř 20procentní čisté výnosy.

 

Ať už jste ve světě investic nováčky, nebo zkušenými profesionály, tato kniha navždy změní způsob vašeho přistupování k investicím.

 

DAVID M. RUBENSTEIN se narodil v Baltimoru a v roce 1970 promoval na Dukeově univerzitě. V roce 1973 dokončil studium práva na Chicagské univerzitě.  Je spoluzakladatelem a jedním z předsedů představenstva Carlyle Group, která patří mezi největší a nejúspěšnější globální investiční společnosti na světě.

Můžeme Vám poradit?

Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

Komentovat produkty smějí pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Produkt nemá žádné komentáře.

Ze stejné kategorie