Honba za pokladem - Tajemný odkaz

Autor: Dori Butlerová Hillestad

Rok vydání: 2022

Formát: EPUB | MOBI | PDF2

Marly poznala pana Summerlinga jako milého, leč poněkud podivínského souseda, který chodil po okolí s detektorem kovů a říkal o sobě, že je hledač pokladů. Nikdy by nevěřila, že se do podobného pátrání pustí i ona. Pan Summerling totiž ve své závěti jí a dalším dvěma dětem jeden poklad odkázal. Má to však několik háčků. Musí vyřešit řadu hádanek, rébusů a indicií, aby zjistily, kde se nachází. A nejen to, musí na tom pracovat společně – na což se Marly vůbec netěší. Podaří se Marly, Isle a Saiovi rozluštit šifru a najít stopy, které jim pan Summerling zanechal? Novinka od autorky oblíbené série Strašidelná knihovna.