Frigiel a Fluffy - dobrodruzi z Minecraftu: hon za pokladem

Autor: kolektiv

Rok vydání: 2022

Formát: EPUB | MOBI | PDF2

Vydej se s Frigielem a Fluffym na dobrodružnou cestu světem Minecraftu! Frigiel z vesnice Lanniel právě oslavil 10. narozeniny, cítí se ale dost osamoceně, protože jeho děda Ernald bývá často pryč. Většina dětí z vesnice v čele s Erikhem a Broghem si udržuje od Frigiela odstup. Jediná Ophélie, budoucí architektka, a Fluffy, starý vlčák, jsou jeho věrnými přáteli.  Během jednoho velkého honu za pokladem, v němž soupeří všechny děti z Lannielu, se snaží Frigiel, Ophélie a Fluffy porazit Erikha a jeho tým. Jakmile se ale ztratí Jenna, Erikhova sestra, všichni spojí síly, aby ji našli.