Enola Holmesová - Případ záhadného psaní

Autor: Nancy Springerová

Rok vydání: 2024

Formát: EPUB | MOBI | PDF2

Zatímco Enola pátrá po zmizelé lady Blanchefleur del Campo, její bratr Sherlock pátrá po ní. A tentokrát ji vážně potřebuje najít. Do rukou se mu totiž dostal podivuhodný balíček se vzkazem od jejich dávno ztracené matky, který dokáže rozluštit pouze Enola. Sourozenci Holmesovi budou muset kvůli pátrání spojit síly a vydat se do páchnoucích tunelů londýnského podsvětí. Zjistí, co se stalo jejich matce? Co lady Blanchefleur? A jakou roli hraje ve vyšetřování Mycroft, který má budoucnost Enoly ve svých rukou?