Dopad

Nakladatelství: Host

Autor: Victor Pavic Lundberg

Ochrana: sociální DRM

Rok vydání: 2023

Počet stran: 423

Jazyk: cs

Formát: EPUB | MOBI | PDF2

Ukázka: epubmobipdf2

Cena s DPH: 289 

Cena bez DPH: 289 

Objednané zboží bude nahráno v elektronické podobě na uživatelský účet Moje eKnihovna.
Platba kreditem je rychlá a bezpečná. Dobít kredit.

Strhující detektivní román o touze najít naději v okamžiku tragédie 

Loa Bergman se po dlouhé pracovní neschopnosti vrací do redakce večerníku. Pomalu se zotavuje z traumatického zážitku a zároveň se snaží vyhýbat své bývalé nejlepší kamarádce a kolegyni Danijele. Nedokáže jí prominout, čeho se dopustila onoho osudného dne, který mu navždy změnil život. 

Loa po svém návratu dostane za úkol napsat článek rekapitulující starou leteckou havárii, národní katastrofu, jež kdysi plnila přední strany všech novin. U příležitosti dvacátého výročí chce čtenářům ukázat tehdejší události v novém světle. Při shromažďování materiálu pro svůj článek však Loa narazí na stopu, která se jeho vlastního osudu dotýká víc, než si zprvu dokáže připustit. Mezitím se Danijela snaží oživit jejich přátelství a pustí se do pátrání na vlastní pěst. Loa nakonec chtě nechtě musí přijmout její pomoc, protože mu při hledání pravdy brzy začne jít o život. 

–––

Kniha Victora Pavice Lundberga zasvěceně líčí dilemata, s nimiž se potýkají novináři. Morálka a loajalita jsou pružné pojmy, nejdůležitější je vždycky příběh, ovšem honba za ním může mít vážné následky. Toto balancování je zde popsáno mistrně.
— Mariestads-Tidningen 

Dopad je napínavý příběh s precizně propracovanými postavami a jedinečným dějem. Výsledkem je kniha, od níž se skutečně nemůžete odtrhnout.
— BTJ 

Pavic Lundberg píše úžasně přirozeným jazykem a nezdráhá se rozbíjet realistický styl svéhlavými metaforami. Zápletka se smyšlenou, avšak přesvědčivou katastrofou a popisem jejích důsledků je nevídaná.
— Skĺnska Dagbladet 

Můžeme Vám poradit?

Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

Komentovat produkty smějí pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Produkt nemá žádné komentáře.

Ze stejné kategorie