Dlouhodobý finanční management, 2. vydání

Nakladatelství: Wolters Kluwer

Autor: Milan Hrdý

Ochrana: sociální DRM

Rok vydání: 2023

Počet stran: 172

Jazyk: cs

Formát: EPUB | MOBI

Ukázka: epubmobi

Cena s DPH: 375 

Cena bez DPH: 375 

Objednané zboží bude nahráno v elektronické podobě na uživatelský účet Moje eKnihovna.
Platba kreditem je rychlá a bezpečná. Dobít kredit.

Druhé vydání odborné publikace Dlouhodobý finanční management nabízí pohled na dlouhodobé manažerské rozhodovací procesy v oblasti podnikových financí. Zaměřuje se zejména na investiční rozhodování a dlouhodobé financování.

Jak se komplexně postupuje při posouzení ekonomické efektivnosti investičních projektů podniku? Jaká existují kritéria pro hodnocení ekonomické efektivnosti podnikových investic a kdy jsou která vhodná? Jak se projeví vliv inflace a rizika při hodnocení ekonomické efektivnosti podnikových investic? Jaké jsou vhodné finanční zdroje pro financování podnikových investic a jaké existují základní přístupy k optimalizaci kapitálové struktury?

Autoři nejenže zkoumají teoretická východiska dané problematiky, ale snaží se i o jejich konkrétní aplikaci včetně uvedení souhrnné případové studie. Zveřejněny jsou i některé aktuální problémy týkající se dlouhodobého managementu – oborové standardy, startupy, leasingové financování a problematika investičního rozhodování ve specifických podmínkách (např. během epidemie SARS-Cov-2 nebo války na Ukrajině).

Můžeme Vám poradit?

Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

Komentovat produkty smějí pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Produkt nemá žádné komentáře.

Ze stejné kategorie