Co oči nevidí, to manžela nebolí

Nakladatelství: Moba

Autor: Alena Jakoubková

Rok vydání: 2022

Formát: EPUB | MOBI

Fotografka Melanie vede po boku svého manžela Jaroslava sice spokojený, ale po letech společného života už trochu všední život. Až jednoho dne Jardovi, uznávanému odborníkovi na vývoj nových farmaceutik, nabídnou prestižní práci hostujícího profesora na univerzitě v Bordeaux. K místu patří k užívání i krásný domek blízko pláže ve vesnici nedaleko města, ale Melanie tam nemá na práci nic jiného než se starat o dům a sekat trávník. A zúčastňovat se nudných večírků, které pořádají ještě nudnější manželky Jaroslavových nových kolegů. Ještě předtím, než s manželem odešla do Francie, pracovala v Praze pro prestižní kulturní časopis, takže se jako žena v domácnosti necítí zrovna nejlépe.
Vše se změní ve chvíli, kdy se Melanie seznámí s kadeřnicí Céline. Má to ale drobný háček…