Co možná nevíte o Středočeském kraji

Nakladatelství: KKnihy.cz

Autor: Jiří Glet

Rok vydání: 2018

Formát: EPUB | MOBI

Každé město své zvláštnosti a kuriozity. Jsou v nich zajímavé historické stavby, muzea a galerie, městské hrady, zámky a tvrze, botanické a zoologické zahrady. Najdete zde rovněž novodobé turistické atrakce pro rodiny s dětmi, jako muzea s expozicemi určenými pro děti, aquaparky a dobře zařízená dětská hřiště.
V okolí našich historických měst najdete mnohé hrady a zámky, poutní místa, zajímavou lidovou architekturu, hory, skály, jeskyně, rybníky, jezera, řeky a další přírodní zajímavosti. Texty těchto knih nejdou zaměřeny na popis historických památek ve městech, ale právě na tyto turistické zajímavosti a kuriozity.
Více informací na: www.kknihy.cz/conevite/