Buďme zdraví na jaře i v létě

Nakladatelství: K4K Publishing

Autor: Simona Procházková , Procházková Simona

Rok vydání: 2012

Formát: PDF2

Jednoho dne jsem dostala nápad napsat sérii knížek podle ročních období – jaro, léto, podzim, zima. Právě teď vychází další titul z této řady – Buďme zdraví na jaře i v létě.
V této knihovničce Vás chceme seznámit s ozdravnými postupy, jak si například celkově detoxikovat organismus, posílit žlučník a játra, odstranit únavu, zmírnit příznaky alergie a mnoho dalšího… Dále přinášíme nejrůznější ozdravné a zkrášlující receptury z čerstvých bylinek, ovoce a zeleniny. Společně se také oddáme vůni rostlin a kouzlu aromaterapie, přineseme i několik tipů jak relaxovat a začít žít v souladu s přírodou. Určitě se máte na co těšit!