Bohemian Royals 3: Hlava, nebo orel

Autor: Lena Valenová

Rok vydání: 2024

Formát: PDF2

V závěrečném dílu se členové královské rodiny vrací po letních prázdninách na Pražský hrad a společně s nimi přichází nová vlna skandálů, drbů a výzev. Brzy budou muset čelit situaci, která je mnohem vážnější, než se zprvu zdálo, a která ohrožuje samotnou existenci monarchie. Vzepřou se mladí Bohemian Royals nalinkovanému osudu a najdou osobní štěstí? Pořadí narození jim předurčilo životní cestu. Jejich činy budí vášně, jejich slova mají sílu zákona. Za zájmy svého srdce se ale musí naučit bojovat.