Alter Ego Efekt

Nakladatelství: ProgresGuru

Podtitul: Jak ti nejlepší používají tajné identity k vítězství ve sportu, byznysu a v životě.

Autor: Todd Herman

Ochrana: sociální DRM

Rok vydání: 2022

Počet stran: 272

Jazyk: cs

Formát: EPUB | MOBI | PDF2

Ukázka: epubmobipdf2

Cena s DPH: 299 

Cena bez DPH: 299 

Objednané zboží bude nahráno v elektronické podobě na uživatelský účet Moje eKnihovna.
Platba kreditem je rychlá a bezpečná. Dobít kredit.

Kniha ALTER EGO EFEKT vznikla s cílem podpořit všechny ambiciózní lidi, kteří se potýkají s náročnými úkoly. Napsal jsem ji, abych vám pomohl stát se odolnějšími, tvořivějšími, optimističtějšími a odvážnějšími osobnostmi. Více než dvaadvacet let jsem vedl firmu zaměřenou na vědecký výzkum v oblasti sportu a na vysokou výkonnost sportovců. Takže tato kniha není jen o práci, kterou jsem odvedl spolu s tisíci sportovci (od amatérů až po olympijské reprezentanty), ale odkrývá i podstatu umění práce s vnitřními identitami a prezentuje vědecké výsledky, jež se skrývají za naší prací.

Todd Herman

 

Jen jediná osoba vám stojí v cestě, abyste využili své schopnosti. Je tu také jedna osoba, která vám vždy pomůže změnit směr, abyste mohli podávat ty nejlepší výkony. Nastoupí vždy v okamžiku, kdy se dostanete pod tlak a nechováte se zrovna tak, jak byste si přáli. Využijte své Alter ego, aby vám otevřelo cestu do mimořádného světa. Tedy cestu tam, kde je část vašeho já, která dosud čeká na to, aby se mohla projevit.

Vaše Hrdinské já se nachází v oblasti vaší představivosti na mentální a emocionální úrovni. Je připravené vynést na povrch vaše Supersíly. A to zahrnuje vše – počínaje tím, jak se fyzicky projevujete a chováte, přes vaše myšlenky, přesvědčení, hodnoty, váš postoj až po tón vašeho hlasu.

Alter ego má za úkol změnit váš výkon. Alter ego efekt není o vytvoření falešné masky – jde o to najít hrdinu, který už je dávno ve vás. Je to osvědčený způsob, jak překonat pochybnosti o sobě, negativitu a nejistotu, která vás brzdí a posílit vás, abyste se nakonec stali svým nejlepším Já.

Todd Herman, oceňovaný odborník na výkon a uznávaný mentální kouč, čekal patnáct let, než napsal tuto knihu. V tomto transformativním průvodci odhaluje tajemství mnoha špičkových sportovců a manažerů. Pomůže vám vytvořit a ovládat své Alter ego. K tomu vám nabízí metodu, kterou podporují vědecké výzkumy a jejíž funkčnost vyzkoušely stovky a tisíce jeho klientů. Vy ji nyní můžete využít jako mimořádně účinný nástroj k vlastní proměně.

 

O autorovi:

Todd Herman je mentální a výkonnostní kouč, který spolupracuje s elitními sportovci, manažery a vůdčími osobnostmi. Byl oceněn několika cenami, včetně Global Leadership & Skill Development Program of the Year. Dvakrát. 

Jeho tréninkovými programy prošlo přes 2 000 000 lidí a má několik stovek tisíc odběratelů newsletteru na toddherman.me. Toddovy koučovací a tréninkové metody jsou používány týmy v NFL, NBA a NHL. Stejně tak firmami po celém světě.

Prostřednictvím jeho 90 Day Year company byl od roku 2014 implementován systém pro zvýšení výkonnosti malých firem do více než 250 000 společností. Společnost to vyneslo mezi 500 nejrychleji rostoucích firem USA.

Žije v New Yorku se svou ženou a třemi dětmi a momentálně je ten nejhorší hráč na ukulele.

Můžeme Vám poradit?

Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

Komentovat produkty smějí pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Produkt nemá žádné komentáře.

Ze stejné kategorie