Addison Corban

Addison Corban
ŽánrLiteratura světová - romány
Rok narození1979
Místo narozeníUSA
Oficiální stránkyhttp://corbanaddison.com/

Životopis Addison Corban

Corban Addison má tituly z práva a inženýrství z University of Virginia a California Polytechnic State University, San Luis Obispo. Ve větu patnácti let začal experimentovat s psaním, zhruba ve stejné době se vyvinul zájem na mezinárodním cestování. Jeho ranými díly byly většinou eseje, úvahy a reportáže, ale jeho pravá láska byla fikce. Osm let hledal příběh s křídly. Nakonec ten příběh našel.

V létě roku 2008, mu manželka vnukla myšlenku, že našel neodolatelný román o globálním obchodu s lidmi. Přes sílící kariéru a rodinu se pustil do cesty, která ho zavedla do Indie a Evropy a do chodeb moci ve Washingtonu DC. V roce se ponořil do světa novodobého otroctví, trávil čas s odborníky a aktivisty v oblasti a tajně šel do nevěstinců v Bombaji.

Z této cesty, se narodily Kroky ke Slunci. Je to román, který spojuje tři velké Addisonova vášně - vyprávění, lidské práva a svět a jeho kultury, v příběhu, který poučuje a přitom baví. Addison je zastáncem mezinárodních příčin soudnictví, včetně zrušení novodobého otroctví, a je odhodlán k rozšíření této podpory prostřednictvím románu Kroky ke Slunci.


eKnihy Corban Addison