Abd-ru-shin

 Abd-ru-shin
Rok narození1875
Měsíc narozeníDuben
Den narození18
Místo narozeníBischofswerda , Sasko(Německo)
Rok úmrtí
Měsíc úmrtíProsinec
Den úmrtí6
Místo úmrtíKipsdorf , Německo

Životopis Abd-ru-shin

Oskar Ernst Bernhardt též znám jako Abd-ru-shina(Abdruschin)

Narozen 18. dubna 1875, Bischofswerda , Sasko

Německo - 6. prosince 1941, Kipsdorf , Krušné hory , Německo) je nejlépe známý jako autor \"Ve světle Pravdy: Poselství Grálu \" . [ 1 ]


Poselství Grálu jako jeho nejoceňovanější práce byla přeložena do více jak 20 světových jazyků. Bernhardt se narodil v roce 1875 v Bischofswerda, Německo, trénoval v podnikání, a úspěšně etabloval v Drážďanech. On cestoval a psal cestopisy, příběhy a hry. On bydlel v New Yorku a Londýně.

Bernhardt byl v Londýně, když světová válka já jsem vypukl, a v roce 1914 byl internován na ostrově Man. Tato izolace mu čas přemýšlet, ptát, a prohloubit své porozumění. On probudil touhu pomáhat lidstvu. On byl propuštěn na jaře roku 1919 a vrátil se do Německa.

On začal psát \"Ve Světle Pravdy: The Poselství Grálu\" v roce 1923 a dokončil to v roce 1931.

V roce 1928 se usadil v Rakousku, Tyrolsku na náhorní plošině zvané Vomperberg. Tady on pokračoval v psaní \"Poselství Grálu\". Nacisté chopil se moci v roce 1938, končit jeho práci tam. Byl zatčen a poslán do vyhnanství na Kipsdorf v Krušných horách. On byl zakázán jakýkoliv další psaní. Zemřel ve vazbě gestapa.

Po válce jeho rodina vrátila do Vomperberg a odnesl na jeho práci.

Ostatní spisy od Abd-ru-shina vydávané Grálu Nadace Press: Ve Světle Pravdy: Poselství Grálu , Desatero Boží a modlitbu Páně , Otázky a odpovědi, a modlitby.

Série knih s názvem \"Series Forerunner\" jsou psány lidmi, spojenými s Bernhardt, kdo, v jeho blízkosti, získal Insight a duchovní spojení s historickými událostmi. Sepsali, co by spatřili. Série (jak 1996) byl zveřejněn titulů na Lao-Tse, Buddha, Zoroaster a. Chystané (v roce 1996) knihy v této sérii: Ephesus, Život a dílo v Hjalfdar Forerunner v prehistorických dobách Mohammeda, Život a dílo předchůdce v Arábii z minulých tisíciletí; Mojžíš, Abd-ru-shin, Marie, Ježíš Past Eras Probuďte; Volume I; Kršna, Nahome, Cassandra, Marie z Magdaly, objem II; Atlantidy, říše Inků, Abd-ru-shin, Cassandra, Ježíš z Nazareta, objem III Egypt, Nemare, faraonů, Neznámý Akce z života Ježíše, apoštolů

Nacistickými úřady označen za nebezpečný prvek a v roce 1938 vypovězen z Rakouska. Ke konci života držen pod dozorem až do své smrti v roce 1941.