První adventní neděle je tu…zpříjemněte si ji s e-knihou!

28.11.2017

Blíží se první adventní neděle a s ní přihází i čas pečení vánočního cukroví. Je to velká tradice už od dob našich prababiček a mnoha dalších předků. Avšak platí, že dříve lidé neměli takové možnosti jako máme my dnes, své zkušenosti si předávali pouze z generace na generaci. V dnešní době však existuje spousta receptů na vánoční cukroví a lidé se mohou inspirovat na sociálních sítích jako je Youtube, Faebook či za pomoci video receptů, a konečně také elektronických knih.

Právě pro ty, co chtějí zkoušet nové věci a recepty je možnost pořídit si kuchařku ve formě e-knihy nebo elektronické verze časopisu.

Samozřejmě můžeme nalézt i e-knihu s tradičními recepty na cukroví, jako jsou perníčky, sněhové pusinky, linecká kolečka slepovaná marmeládou nebo rumové kuličky. Ale proč se bavit jen o vánočním cukroví, když můžeme začít plánovat nebo připravovat vánoční speciality, jako například nádivky, saláty, kapra a spoustu dalších dobrot. A to všechno opět za pomoci receptů našich předků nebo za pomoci snadno dostupných elektronických knih.

Neznám nic lepšího než si zapálit svíčku, uvařit si výborný punč nebo svařák a začíst se do kuchařských knih nebo receptů a plánovat jaké dobroty se budou péct na Vánoce.

Nechte se inspirovat například zde: http://www.eknihovna.cz/vanocni-kucharka-tradicni-i-nevsedni-recepty/, http://www.eknihovna.cz/zdrava-vanocni-kucharka/.

Šťastné a veselé vánoční pečení vám přeje naše redakce