Okysličte si mozek s novinkami na EKNIHOVNA

9.1.2019

Vtipy pro děti mohou být zajímavé i pro dospělé, a hlavně všem věkovým kategoriím dokážou na hezky dlouho prodloužit život. Zasmějte se s knihou vtipů, se kterou úplně zapomenete na všechny starosti.

V současné době si můžete pořídit knihu Vtipy pro děti 1, kterou vydal kolektiv autorů. Kniha obsahuje vtípky různých motivů. Například o Pepíčkovi, babičkách a dědečcích nebo třeba známé vtípky z pohádek.

V nabídce je také novější vydání knihy vtipů, z roku 2018 a v tomto případě si pro vás autoři připravili také pěkné srandičky. A pokud toužíte po něčem výhradně pouze pro dospělé osoby, pak vám nabízíme Nejlepší sprostonárodní vtipy. Jde o knihu dobrých nebo slušných fórků.

A pokud jste stále neobjevili váš šálek čaje, tak nabízíme anekdoty různých motivů. Třeba anekdoty o manželství, totalitní vtípky, slušné nebo třeba židovské anekdoty.

Zkuste žít s humorem a mějte připraven dobrý vtip na každou příležitost. Vždyť se říká, že smích léčí. Nejenom, že ušetříte, protože nebudete muset platit za doktory a léky, ale také se pobaví i celé vaše okolí!

Okysličte si mozek s novinkami na EKNIHOVNA