Knihy, eknihy a eKNIHOVNA v roce 2016

31.12.2015

Nejen Městská knihovna Praha po celý rok doplňuje svůj knižní fond. Prostřednictvím aktulizovaného seznamu také my na eKnihovna.z uvádíme pravidelně jaké nové eknihy u nás přibyly. Knihy jsou různých žánrů, a proto si z nich může vybrat úplně každý.

Milovníci thrillerů s detektivní zápletkou si mohou vypůjčit dílo od Elizabeth Haynes, Pomsta přílivu. Naopak jemné duše jistě ocení knihy od Táni Kubátové, konkrétně titul Co je v domě nebo další knihu této začínající české autorky, Příběh jednoho vztahu. Děti mohou ocenit Rychlé šípy ve Stínadlech, případně pro nejmenší čtenáře Malované čtení a kniha Co má umět předškolák? Pokud vás jako čtenáře přitahují příběhy vlkodlaků, svět na počátku vymření nebo mystické fantasy, pak i vy si rozhodně přijdete na své v nepřeberném počtu tištěných knih.

V roce 2016 si připomeneme různá výročí známých osobností. Mezi jinými nebude chybět 175. výročí narození slavného hudebního skladatele Antonína Dvořáka nebo 110 let od narození legendárního hudebního skladetele a dirigenta Jaroslava Ježka.

Pokud již dáváte přednost nové vlně elektronických knih, pak i Vám nabídneme nové eknihy. Taktéž se můžete těšit na novinky vzhledu a grafiky na webu eKNIHOVNA.cz. Připravujeme spuštění mnoha nových funkcí, které Vám usnadní vyhledávání, třídění a celkově zlepší ovládání vašeho uživatelského účtu Moje eKNIHOVNA.

V první polovině roku nabídnem rozšířenou nabídkou o noviny, časopisy, audikoknihy a možná i filmy, které si můžete zdarma stahovat a ukládat do svojí eKnihovny.

Určitě se máte i v roce 2016 na co těšit.

Děkujeme za Vaší přízeň

Tým eKNIHOVNA