Městská knihovna Praha přivítá jazz

14.12.2015

Ve středu 20. ledna 2016 se mohou návštěvníci knihovny a především milovníci jazzu Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers se mohou těšit na skvělé vystoupení. Koncert proběhne přímo v prostorách Městské knihovny Praha, ve velkém sále. Cena vstupenky činí 440 korun, akce je určena nejenom pro čtenáře knihovny ale také pro širokou veřejnost.

Vlnit ve stylu swingu či jazzu se můžete již nyní a to díky kanálu YouTube, kde je Ondřej Havelka též velice oblíbený.

Pakliže patříte mezi knihomoly a nemůžu žít bez knihy nebo atmosféry knihoven, navštivte knihovnu ještě dnes a zajistěte si knižní novinky na Vánoční svátky. Pokud vám připadá zbytečné se někam vypravovat a raději si užíváte pohodlí domova, zkuste navštívit stránky eKnihovna.cz a zakupte vybrat některou z hezkých e-knih. Elektronické knihy jsou pro vás stále připraveny ke čtení.