Měsíc knihy s knihami v Knihovně Jiřího Mahena

1.3.2016

Březen jako měsíc knihy se ponese ve znamení celostátní podpory čtení a čtenářů. Knihovna Jiřího Mahena v Brně si pro tento měsíc připravila velmi bohatý program, kampaň na podporu čtenářů je však celostátně rozšířená a různé programy nabídnou knihovny po celé České republice.

Knihovna Jiřího Mahena propojuje akci s výstavou u příležitosti 95. výročí knihovny, která se uskuteční po celý měsíc, až do 31. března. V rámci akce se bude 16. 3. konat autorské čtení P. Štarkové její knihy s názvem Pirát jménem Šampaňský. Pro děti se uskuteční 17. 3. herní odpoledne, nesoucí název Sen či Andersen ve formě herního odpoledne v Brně Lesná. Do konce března je také připravena výstava a hravé odpoledne na téma Příběhy Dráčka Nina.

Knihovna Jiřího Mahena zároveň na termín 10. a 24. 3 plánuje rozšíření svých služeb v Osobní knihovnici a zároveň nabízí elektronické knihy volně ke stažení na svých internetových stránkách. Jedná se o knihy odborné, ale i populární publikace zaměřené na internet a jeho technologie.