Knihy měsíce července a srpna

26.7.2017

Je tu léto a s ním přichází relaxace, osvěžení a výběr těch nejlepších titulů za celý rok. Proto vám nabízíme knihy, které se nesou v duchu lehkého snění, odpočinku a cestování.

Dopřejte si kombinaci těchto vybraných knih a uvidíte, že vaše letní radovánky budou plné energie a pokušení. Nechte se zlákat knihou s názvem „Smoothies na každý den pro odlehčené stravování“, která vám ukáže, jak si připravit ten správný osvěžující nápoj, který vás odreaguje a naplní neskutečnou energií.

Na své si přijdou také cestovatelé, pro které je připraven „Ottův výletní atlas Šumava“ a provede vás tak velice krásnou a chvílemi také třeba méně známou krajinou. Výletní atlas by neměl chybět nikomu, kdo rád cestuje a kdo se rád vydává po určených výletních trasách.

Do cestovní tašky nezapomeňte přibalit také dílo s příhodným názvem „Kniha snů“ od autorky Niny George. Od knihy můžete očekávat romantiku ve spojení emotivním působením, láskou a smutkem. Určitě při čtení upustíte nejednu slzičku, ale to k četbě romanticky laděných příběhů rozhodně patří.