Železniční motorové vozy z Tatry Kopřivnice

Autor: Hynek Palát

Rok vydání: 2017

Formát: PDF2

Historie železničních motorových vozů trvá již více než 100 let a dodnes se s „motoráky“ běžně setkáváme na většině vedlejších tratí, v regionální dopravě a také na motorových rychlících. Mezi státy s bohatou tradicí výroby motorových vozů patřilo také Československo a významnou stopu zde zanechala kromě jiných kopřivnická továrna Tatra. V této knize se podrobně seznámíte s jejími dějinami a kompletní produkcí motorových vozů. Publikaci doplňuje velký počet fotografií včetně unikátních archivních snímků.