Z Česka až na konec světa

Nakladatelství: Nakladatelství KMS,s.r.o.

Podtitul: Praktický průvodce pro misionáře a ty, kdo je podporujía podporují

Autor: Mgr. David Symon , Mgr. Eliška Annadurai

Rok vydání: 2022

Formát: PDF2

David Symon a Eliška Annadurai: Z Česka až na konec světa

Proč Bohu na misii tolik záleží? Proč bychom se o ni měli zajímat my? Jak poznám, jestli jsem povolán vyjít na misijní pole? Jak mohu podporovat misionáře vycházející z mého společenství? Na tyto otázky – a mnohé další – hledají ve své knize odpovědi autoři, kteří sami mají s misií bohaté praktické zkušenosti. Spojuje je nejen společná služba v Bosně a Hercegovině, to, že oba byli „průkopníky“ jako první misionáři ve svých společenstvích, ale i to, že jsou v mezikulturním manželství s partnerem, se kterým rozvinuli vztah na misijním poli.

Kniha přináší nejen historický nástin podob a proměn misie v průběhu dějin církve, ale také seznamuje s tím, čím misionáři v praxi procházejí a jak je může církev podpořit. To vše doplňují výpovědi českých a slovenských misionářů působících na různých místech světa.