Všetko naj o našich vtákoch

Nakladatelství: PERFEKT

Autor: Miroslav Saniga

Rok vydání: 2015

Jazyk: sk

Formát: PDF2

Miroslav Saniga, náš popredný ornitológ, vedec, autor takmer 60 kníh prichádza s novou témou. Kniha upriami čitateľa na vtáčika najmenšieho, najväčšieho, najspevavejšieho i na najväčšieho zlodeja. Niektoré vtáky sú držiteľmi viacerých prvenstiev, a tak niet divu, že sa s nimi čitateľ stretne na viacerých miestach knihy. Štýl, ktorý autor zvolil, zaujme deti, ale určite si na svoje prídu i stredoškoláci aj dospelý čitateľ. Chcete vedieť viac? Kliknite na adresu www.stromzivota.sk/spev a určite nájdete vtáka, ktorý lieta vo vašej záhrade či v parku, a začujete i jeho hlas.