Strašidelná knihovna - Duch přichází v pět

Autor: Dori Butlerová Hillestad

Rok vydání: 2018

Formát: EPUB | MOBI | PDF2

Chcete, aby děti rády četly? Nabídněte jim příběh, který je bude bavit. Pozvěte je do Strašidelné knihovny!

Kaz není obyčejný kluk, je to duch. Klárka zas není obyčejná holka – dokáže totiž vidět duchy. Jejich detektivní kancelář je proto jako stvořená pro řešení zapeklitých záhad! Čtvrtý případ je zavede do strašidelného domu, kde se přesně v pět hodin odehrávají divné věci: rozsvěcuje se lampa, dveře se samy otevírají, na televizi běhají vlnité čáry a vychází z ní záhadný hlas. Vypadá to, že tohle má na svědomí duch. Nebo snad celá rodina duchů?