Spravedlivá pistole

Autor: Jaroslav Velinský

Rok vydání: 2017

Formát: EPUB | MOBI | PDF2

AUGUSTIN VELIKÝ, LEGENDÁRNÍ DETEKTIV JAROSLAVA VELINSKÉHO, SE VRACÍ V NOVÉM VYDÁNÍ!

Parta trampů najde v chatě nad městem pistoli a chata pak v noci i s kusem lesa za záhadných okolností vyhoří. V parku kdosi postřelí mladou dívku, tajemný Kalous věští po telefonu smrt a nad vším se vznáší temné stíny zločinů ještě mnohem vzdálenějších. Komu se smrt vyhne – a koho ztrestá Spravedlivá pistole?

První případ Augustina Velikého, kriminalisty na penzi, jeho bohémských přátel malíře Jozífka Smetany a sochařky Gréty Hornové a také nadporučíka VB Dvořáka, který u nich často hledá inspiraci k dalšímu pátrání, nabízí i půl století po svém vzniku svižnou četbu, plnou napětí a svérázného humoru, okořeněnou dobovou atmosférou šedesátých let a města pod horami, v němž i dnešní čtenář může poznat Liberec.

Detektivní prvotina Jaroslava Velinského vychází již potřetí, tentokrát v reprintu prvního vydání.

VYCHÁZÍ POUZE JAKO E-BOOK!