Spirit Animals: Súmrak strážcov 7 - Krotiteľ búrok

Rok vydání: 2019

Jazyk: sk

Formát: EPUB | MOBI | PDF2

Spirit Animals alebo máš aj ty svoje duchovné zviera? Conor, Abeke, Meilin a Rolan – kedysi hrdinovia Erdasu, teraz falošne obvinení štvanci prenasledovaní krutými žoldniermi, Prísažníkmi, v nádeji, že nájdu odpovede na svoje otázky, utekajú do púštneho mesta Nilu. Tam objavia tajnú knižnicu plnú starých kníh a zvitkov, v ktorých je uchovaná pradávna múdrosť Erdasu. Tú pomáhajú strážiť ich starí známi: Takoda, Xanthé a opičiak Kovo. Nebudú teraz vďaka prítomnosti Zelenopláštnikov vystavení zbytočnému nebezpečenstvu?