Můj ne tak sladký život

Autor: Rachel Harris

Rok vydání: 2015

Formát: EPUB | MOBI | PDF2

Cat Crawfordová nechce nic jiného než být normální – nebo aspoň tak normální, jak jen dcera hollywoodského režiséra může být. Už se zdá, že hvězdy její přání vyslyšely: – má úchvatného kluka Lucase, žije s ní její úžasná sestřenka Alessandra a její táta se chystá vzít si svou sympatickou snoubenku. Ale pak její zpovykaná matka v celostátním vysílání oznámí světu, že musí své dceři něco důležitého říct… A způsobí tak mediální šílenství.
Lucas si nepřeje nic jiného než být s Cat. Musel se hodně snažit, aby ji získal. Bohužel ale musí řešit své vlastní problémy a navíc hrozí, že bude muset Cat nadobro opustit.
Odhalená tajemství, skryté domněnky, ustavičná mediální pozornost… Tentokrát to není nepřízeň osudu, se kterou musí Cat a Lucas bojovat, aby mohli zůstat spolu. Ale jejich vlastní obavy.