Míša a její malí pacienti: Promoklé kotě

Nakladatelství: Cpress

Autor: Aniela Cholewinska-Szkoliková

Rok vydání: 2019

Formát: EPUB | MOBI | PDF2

Poznejte Míšu, sympatickou sedmiletou holčičku, která vede veterinární kliniku. Míša má velké tajemství – rozumí řeči zvířat, a tak přesně ví, co malé pacienty trápí. S poskytováním první pomoci jí vždy pomáhá její nejlepší kamarád pejsek Pupík. Míša jede se svými rodiči na výlet do hor za kamarády, kteří bydlí na salaši a mají stádo oveček. Když jedna z nich beze stopy zmizí, je na Míše, aby ji vypátrala. Stejně tak musí pomoct promoklému kocourkovi, když je dědeček veterinář na dovolené. Dokáže si Míša poradit, a jaké nebezpečí číhá na osamělé labutí mládě v parku? To všechno se dozvíš z těchto milých vyprávění.