Michal David Open Air (Photo Book 2018)

Nakladatelství: Carpe Diem

Autor: Eva Kosová

Rok vydání: 2019

Formát: PDF2

Fotografický zápisník Evy Kosové přináší na 150 fotografií, jež zachycují strhující atmosféru koncertů první části velkolepého letního turné Michala Davida po České republice, rozloženého do let 2018-2019. Jejich prostřednictvím se divák přenese do známého areálu ve Svojšicích, pevnosti v Josefově u Jaroměře, na nádvoří pivovaru v Třeboni, do zámeckého parku ve Svijanech, Valašském Meziříčí, Slavkově u Brna či do parku státního hradu ve Šternberku. A v poslední řadě do letních kin v Turnově, ve Slaném, v Kyjově, Moravských Budějovicích, Karlových Varech, Ústí nad Labem, Brandýsu nad Labem, Příbrami, Domažlic, Boskovic, Strakonic, Chomutova. Snímky zobrazují nejen dění za pódiem, ale především před ním. Jsou jedinečným dokladem koncertního show Michala Davida z roku 2018.